top of page

TREENINGUD

Võimalused elu parimasse vormi saamiseks!!!

20191020-IntensivePT-_DSC3458.jpg

CrossFit Klass

Tallinn CrossFit´is läbiviidavatest treeningutest kõige sagedasem, populaarsem ja iga CrossFit spordiklubi alustala. Treening kestab täpselt 60 minutit, selle aja sisse mahub soojendus, jõu/oskuste segment ja WOD (Workout of the Day) ehk intensiivne osa. Kõik treeningud on kordumatud, läbi viidud treeneri poolt, kes juhendab sind algusest lõpuni ja hoolitseb selle eest, et teeksid harjutusi õige intensiivsuse ja tehnikaga. Treeningud algavad tunniplaanis ettenähtud ajal ning tundi läbiviiv treener võtab alati kogu grupi kokku, tutvustab treeningut ja selles tehtavaid liigutusi, juhendab sind alates soojendusest kuni lõpuminutiteni välja.

20190825-IntensivePT-P1025284.jpg

Eriala treeningud

Pakume tõstmistrenni (Weightlifting), kus keskendutakse jõuharjutustele (kükid, jõutõmbed, surumised) ning keerulisematele liigutustele nagu kangiga rinnalevõtt, tõukamine ja rebimine. Treening kestab 60 minutit, kus töötatakse ühtlase tempoga ja igaühele vastava raskuse/intensiivsusega.

20190825-IntensivePT-_DSC8310.jpg

Hommikused trennid igal tööpäeval kell 06:45 ja 07:45

Hommikustele inimestele, kes soovivad päeva ühe mõnusa treeninguga alustada. Keskendutakse kogu kere läbitöötamisele väiksema intensiivsusega, kui CrossFit klassides. Tunni kava ja ülesehitus on sarnane samal päeval hiljem toimuvate CrossFit klasside omaga, põhirõhk on hea enesetunde tekitamisel kogu päevaks läbi kvaliteetse liikumise ja hästi doseeritud pingutuse. Treening kestab 60 minutit.

DSC04227.jpg

Lastetrennid

Viime läbi treeninguid erinevates vanustes lastele ja noortele

TEISIPÄEVITI:

1) 9-14 aastaste treening kell 16:45-17:45

NELJAPÄEVITI:

1) 9-14 aastaste treening kell 16:45-17:45

LAUPÄEVITI:

1) 2-4aastaste liikumistund kell 10:00-10:45

2) 5-8 aastaste liikumistund kell 11:00-11:45

3) 9-14 aastaste treening kell 12:00-13:00 


Lastetreeningutel keskendume eelkõige nende korsetilihaste, tasakaalu, koordinatsiooni ja lihasvastupidavuse arendamisele ning kehatunnetuse parandamisele. Treeningud on üles ehitatud nii, et igaüks saab vastavalt oma võimetele kaasa teha ning pingutada, nooremate laste treeningud on üles ehitatud mängulisusele. Peamiseks eesmärgiks on meil eluterve suhtumise ja liikumisharjumuste tekitamine ning laste enesekindluse tõstmine. Grupid on väikesed, võtame trenni 12 last korraga, mistõttu on treeneril võimalik kõiki rohkem juhendada.

Suur_saal_3.jpg

Avatud Saal

Open Gym ehk avatud saal on neile, kes ei soovi grupitrennidest osa võtta ja tahavad oma plaani järgi treenida. Selleks saab Tallinn CrossFit´is enamuse päeva vältel kasutada meie väikest treeningsaali ning teha kõike vastavalt oma tempole. Sobib hästi aktiivseks taastuseks, aeroobseks tööks, lisatööks kerelihastega või oma kava tegemiseks.

Proov.jpeg

Eratreeningud

Leidke sobiv treener meie meeskonnast ja pürgige koos oma eesmärkide poole- kaalulangetus, jõunumbrite suurendamine, vastupidavuse arendamine, tõstmis- ja võimlemistehnika õppimine või lihtsalt funktsionaalne treening. Oleme paindlikud ja leiame parima võimaluse teiega koostööd teha.
Samuti on võimalik tulla sõbra/sõbrannaga või väikese grupiga eratreeningule, et koos pingutada ja soovitud tulemusi saavutada.  Kõik on võimalik, tuleb ainult küsida 😉

20191020-IntensivePT-_DSC3598.jpg

Personaalne treeningplaan

Kui tahad, et sinu treeningplaan vastaks sinu soovidele, eesmärkidele ja oleks tehtud spetsiaalselt sulle, siis pakume sellist võimalust. Pidev koostöö ja suhtlus treeneriga toob kindlasti paremaid tulemusi, kui oskaksid arvata.

Treeningud: Our Classes
bottom of page