Meeskond

Tallinn CrossFit treenerite pere

Meier.jpg

Priit Meier

Olen Tallinn CrossFit looja ja omanik, endine kaitseväelane, kes usub sellesse, et kõik meie tegevused moodustavad ühtse terviku ja treening on selle lahutamatu osa. Motivatsioon, eesmärk ja võimekus on alati individuaalne ja lähtungi sellest. Enda tugevuseks pean keharaskusega- ja sangpommidega treeningut ja kiirusliku vastupidavuse arendamist. Meeldivad kõik masinad ja hüppenöör ning raskeimaks pean võimlemist. Treenin ka hea meelega lapsi alates sellest hetkest, kui nad käima õpivad ja kuni noorukieani välja. Oman 4. taseme personaaltreeneri tunnistust ja 12 aastat kogemust teiste juhendamisel ja treenimisel. Terve vaim on terves kehas!

Rasmus.jpg

Rasmus Zarubin

Olen lõpetanud bakalaureuseõppe Tartu Ülikooli Kehakultuuriteaduskonnas ning lapsest peale tegelenud erinevate spordialadega nagu jalgpall, kergejõustik ja tõstmine. Mul on väga hea arusaam inimese kehast ja selle funktsioonidest ning treeningutel toetun teaduspõhistele meetoditele. Harin ennast pidevalt uute treeningu ja toitumisega seotud teemadega. Mulle meeldib rakendada treeningutel mitmekülgseid meetodeid ja teha harjutusi nii vabade raskustega keharaskusega, kangi ja sangpommidega. Treenerina tunnen ennast tugevalt kõigi võimete arendamisel alates jõust kuni vastupidavuseni. Pakun ka nõustamist toitumisalastes küsimustes.

20190825-IntensivePT-_DSC7739.jpg

Kevin Jurs

Olen terve elu nautinud spordi tegemist, juba noorena proovisin mitmeid spordialasid - alustades pallimängudest ja lõpetades kergejõustikuga. CrossFitini jõudsin 8 aastat tagasi ja mõistsin, et see aitab mul testida oma füüsilisi ja vaimseid piire ning ületada endale seatud eesmärke. Olles olnud kaks aastat treenitava rollis taipasin, et tahaksin ka teisi treenida. Praeguseks hetkeks olen 6 aastat CrossFit treener olnud ja oman personaaltreeneri 4. taseme tunnistust.. Treenerina pean oluliseks liigutuste korrektset tehnikat ning mitte seda, kellel on kangil suurem raskus. Suurimad tugevused treenerina on klassikaline tõstmine, võimlemine ja funktsionaalne treening.

IMG_1737.JPG

Bogdan Jasevitš

Olen CF-L1 treener ja oman personaaltreeneri 4.taseme tunnistust. Olen elus väga mitmekülgselt sporti teinud, kuid aastal 2016 sai minust suur CrossFit fänn. Oli kohe näha, et Crossfit on võimalusterohke spordiala, mis ühendab mingi määral peaaegu kõiki alasid, millega ma kunagi olen tegelenud. Kui tulin esimest korda Tallinn CrossFit´I, olin üllatunud klubi filosoofiast, mis rõhutab inimesete terviklikku liikumist ja teadsin kohe, et soovin liituda selle klubi meeskonnaga. Treeneri töö annab mulle võimaluse suhelda inimestega, aidata neid füüsiliselt areneda ja samal ajal õppida igapäevaselt midagi uut. Vaatamata sellele kui väsinud inimesed on pärast trenni, on nende nägudel alati naeratus ja see on parim tunne nii treenijatele kui ka treeneritele! Tunnen ennast tugevana kõigis treeningvaldkondades, lemmikuks siiski keharaskusega- ja jõutreening.

59476972_330917994202576_642782499121922

Anastassia Pšenitsnaja

Olen CF-L1 treener ja sportlane. CrossFitiga tutvusin ma 2017. aastal ning sellest saati olen suur fänn. CrossFiti parimaks omaduseks pean pidevat iseenda võimete proovile panemist – kõik sõltub sellest, kui
palju ja pühendunult treenida, tahtejõust ja iseloomust. Lisaks ühendab CrossFit erineva tausta ning
eludega inimesi ning leitakse sõbrad, kes toetavad üksteist nii treeningutel kui väljaspool spordisaali. Treenin ise ja viin treeninguid läbi Tallinn CrossFitis. Tahan oma kirge jagada ning minu unistus on muuta CrossFiti ka Eesti spordimaastikul nähtavamaks – et inimesed seda huvitavat ja füüsiliselt tõhusat spordiala proovida saaks. Aastal 2019 sai minust ka esimene Eesti naine CrossFit Gamesidel.
Oma tugevusteks pean jõuvastupidavuse treenimist ning keha- ja vabaraskustega treeninguid.

Andra.jpg

Andra Moistus

Olen CrossFitiga tegelenud nüüdseks kolm aastat. CrossFitini jõudsin tänu võistlussarjale FitGames, enne seda tegelesin 14 aastat kergejõustikuga.
Tallinn CrossFitiga olen seotud olnud kaks aastat, millest esimese vaid sportlasena ja seejärel ka treenerina. Lisaks CrossFitile tegelen vähesel määral ka triatloniga ning olen viimast aastat
geenitehnoloogia magistritudeng Tallinna Tehnikaülikoolis. Tulevikus soovin keskenduda rohkem treeneriametile, sest see on olnud minu suur soov lapsepõlvest saati. Oma tugevuseks pean vastupidavustreeninguid ja keharaskusega treeninguid.

Kadri.JPG

Kadri Saar

Mulle on liikuda ja sportida meeldinud terve elu, kuid oma tõelise kire leidsin ma jõutreeningu näol 5 aastat tagasi, kui astusin esimest korda CrossFit´i saali. Sealt alates on minu süda kuulunud just oma keha tugevamaks treenimisele, sest tean, et “tugevas kehas on tugev vaim”. Armastusest jõutreeningu vastu sündis ka soov arendada oma teadmisi spordi valdkonnas edasi ja asuda tööle treenerina, et ka teistele edasi anda neid teadmisi ja kirge treenimise vastu. Osalesin FAF Eesti personaaltreenerite koolitusel ning töötan CrossFit treenerina ja personaaltreenerina. Treenimisel pean väga oluliseks õiget sooritustehnikat ja oma keha mitmekülgset arendamist, trenn peab olema ka nauditav. Kõige tugevamana tunnen ennast vabaraskuste ja keharaskusega treeningute läbiviimisel ning jõutreeningul.

20190616-Intensive PT-_DSC7256.jpg

Tõnu Sillaots

Ma usun, et distsipliin on kõigi heade omaduste juur, mida tuleks rakendada igapäevaselt. Muutes end tugevamaks, kiiremaks, paindlikumaks, tervislikumaks ja targemaks. Kaitseväes sain ennast proovile panna jalaväes, mis muutis mind tugevamaks inimeseks. Välismissioonil olles õppisin tervist hindama ning tekkis soov teisi suunata ja aidata. Parim viis seda teha on treenerina, ning lõpetasin IntensivePT personaaltreeneri koolituse, et ennast rohkem harida. Tervise eest hoolt kandmine on üks tähtsamaid asju meie elus ja ilma selleta me ei ole jätkusuutlikud. Ma eelistan tegeleda: Funktsionaalse-, jõu- ja sangpommi treeninguga

QY9A1287-800x1200.jpg

Kristiin Oja

Olen lapsest saati sporti armastanud - käisin nii kergejõustikus, võistlesin pikamaa jooksus ning osalesin suusakooli trennides. Teismelisena liikusin rohkem eksteemspordi suunas, minu suureks armastuseks oli lumelauasõit, kus võistlesin nii rahvusvahelistel kui kohalikel võistlustel. Tallinnasse kolides aga avastasin enda jaoks lohesurfi, millest sai mu põhitegevus, reisisin mööda maailma, koolitasin, võistlesin maailma tuuril ning avasin Eestis enda surfikooli. Crossfitini jõudsin aastal 2016 ning see oli armastus esimesest silmapilgust. Crossfiti juures võlub mind kõik – liigutused on funktsionaalsed, treening on mõeldud igaühele, puudu pole ka võistlusmoment ning arengu mõttes ei tule kunagi seina vastu