top of page

Kursused ja koolitused

Treening on kõigest väike osa meie tervisest ja selle terviklikkusest. Korraldame pidevalt erinevaid teoreetilisi ja praktilisi kursuseid ja koolitusi, et õpetada kõiki tervisega seonduvaid aluseid- liikumine, toitumine, treening, anatoomia, füsioloogia jpt.

20190616-Intensive PT-_DSC6306.jpg
toitumiskoolitus.jpg

KOOLITUSED/TÖÖTOAD

Teemade spekter lai, leia omale sobiv ja huvi pakkuv koolitus meie graafikust

Sissejuhatav Tehnikakursus

Tallinn CrossFit meeskonna poolt läbi viidava Sissejuhatava Tehnikakursuse käigus tutvud Sa Tallinn CrossFit meeskonnaga, tundide ülesehituse ja metoodikaga.

Kursuse käigus keskendume eelkõige harjutuste õpetamisele ja tutvustame peamisi tavatreeningus tehtavaid liigutusi nii trenažööride, keharaskuse, sangpommi, hantlite ja kangiga.

Kõik treeningud on alati nii intensiivsed, kui Sa seda ise soovid- leiad koos treeneriga Sinu võimetele sobiva algpunkti nii harjutuste raskusastme kui lisaraskuste osas ning Sinu CrossFit teekond võibki alata!

Kursus koosneb neljast treeningust, mis toimuvad kahel järjestikusel nädalal- teisipäeviti ja neljapäeviti kell 17:45-19:00, täpsemad alguskuupäevad juba "kursuste ajakava" all.

Pärast nelja sissejuhatava treeningu läbimist saad ka osaleda kahes CrossFit klassis, kus saad õpitut rakendada ning veenduda selles, et CrossFit sobib kõigile!

bottom of page